Wykładzina dywanowa w rolce Balsan Saïgon
Balsan Saïgon to elegancka wykładzina dywanowa w rolce z kolekcji Grand Hotel, której wszechobecny w kulturze Dalekiego Wschodu motyw bambusowych łodyg ozdobionych sękami w kształcie pierścieni tworzy asymetryczny, przyciągający uwagę wzór o fascynującej rytmicznej zmienności. Przeplatające się bambusy zwielokrotniają znikające linie, nadając przestrzeniom głębię i kierunkowość szczególnie cenioną w długich korytarzach i recepcjach hotelowych. Wykonana w 100% z regenerowanego poliamidu ECONYL barwionego w masie ze strukturalną fakturą Cut Loop, łączy orientalną elegancję z trwałością i łatwością utrzymania czystości.
Główne cechy wykładziny Balsan Saïgon
- Motyw bambusowych łodyg z sękami w kształcie pierścieni – asymetryczny, rytmiczny wzór kultury Dalekiego Wschodu
- Przeplatające się bambusy zwielokrotniające znikające linie – głębia i kierunkowość przestrzeni
- Strukturalna faktura Cut Loop – unikalna głębia wizualna łącząca runo cięte i pętelkowe
- 4 kolory – eleganckie, spójne zestawienia do przestrzeni hotelowych
- Skład: 100% regenerowany poliamid ECONYL barwiony w masie – trwałość barw i łatwość utrzymania
- Spód ActionBack – stabilność i trwałość mocowania
- Szerokość rolki 400 cm – minimalna liczba łączeń na dużych powierzchniach
- Możliwość montażu na schodach
- Kompatybilność z ogrzewaniem podłogowym
- Klasa użytkowa 33 – przeznaczona do przestrzeni o intensywnym natężeniu ruchu
Do jakich miejsc nadaje się ta wykładzina?
- Recepcja i hall hotelowy
- Pokoje hotelowe i apartamenty gościnne
- Schody w obiektach o wysokim standardzie
- Eleganckie salony i przestrzenie wypoczynkowe
- Restauracje i bary hotelowe o orientalnym charakterze
- Luksusowe apartamenty inspirowane estetyką Dalekiego Wschodu
Naszym głównym obszarem działalności jest Warszawa i województwo mazowieckie – obsługujemy klientów m.in. z Pruszkowa, Piaseczna, Legionowa, Otwocka, Wołomina, Grodziska Mazowieckiego, Żyrardowa i wielu innych miejscowości regionu. Zajmujemy się kompleksowo zarówno sprzedażą, jak i profesjonalnym montażem podłóg, wykorzystując wyłącznie certyfikowaną chemię budowlaną czołowych producentów. Dysponujemy własnymi, doświadczonymi ekipami instalatorskimi, które gwarantują perfekcyjne wykończenie każdej realizacji.
| Producent : | Balsan |
| Format : | Rolka |
| Skład : | 100% Poliamid barwiony w masie regenerowane ECONYL® |
| Ciężar całkowity : | 2520 g/m² |
| Ciężar runa : | 1250 g/m² |
| Gęstość tkania : | 197500 points/m² |
| Wysokość całkowita : | 8.2 mm |
| Wysokość runa : | 5.4 mm |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Struktura : | Cut & Loop |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 4,0 m |
| Rodzaj spodu : | Action Back |



